ETPT poreikio įvertinimo įrankis

Interaktyvus Energijos taupymo paslaugų teikimo (ETPT) poreikio įvertinimo įrankis padeda pastato savininkui ir (ar) naudotojui nustatyti, ar jų valdomas pastatas yra tinkamas Energijos vartojimo efektyvumo sutarties sudarymui.

Naudodami šį įrankį, pasirinksite atsakymus į klausimus apie projekto dydį ir finansinius rodiklius, esamas pastato ir jo inžinerinių sistemų charakteristikas, energijos vartojimo išlaidas bei pastato valdymo paskirtį. Užpildę klausimyną, gausite pirminį įvertinimą, paremtą Jūsų pateiktais atsakymais, kurio metu Jums bus pateikti galimi energijos vartojimo efektyvumo didinimo variantai, padėsiantys nuspręsti – ar ETPT modelis tinkamas Jūsų pastatui.

Priimti sprendimą dėl Energijos vartojimo efektyvumo sutarties sudarymo ir energijos taupymo paslaugų teikėjo samdymo nėra paprasta. Toks sprendimas reikalauja techninio, finansinio ir teisinio išmanymo (angl. “know-how”). Laimei, į pagalbą galima pasitelkti patyrusius ir nepriklausomus ETPT konsultantus. Ilgametė darbo kartu su ETPT konsultantais patirtis Europoje parodė, kad tai yra neatsiejama ir būtina grandis tarp kliento ir privačių tiekėjų. Patyrusių ETPT konsultantų dėka paspartinamas energinio efektyvumo projekto įgyvendinimas bei efektyvus lėšų panaudojimas. Naudodami interaktyvų ETPT poreikio įvertinimo įrankį, Jūs iš karto galėsite susisiekti su Jūsų šalyje veikiančiais ETPT konsultantais.

Įrankis buvo sukurtas Nyderlandų verslumo agentūros (RVO.nl), kaip vienas iš tarptautinio projekto „guarantEE“ tikslų. Ši interaktyvi priemonė bus išversta ir naudojama 14 „guarantEE“ projekte dalyvaujančių partnerių šalyse.

Per mažiau nei 5 minutes išsiaiškinkite, ar ETPT modelis tinkamas Jums. Išmėginkite Interaktyvų ETPT poreikio įvertinimo įrankį jau dabar ir visiškai nemokamai!

Įrankį rasite adresu http://epccheck.eu/

Taip pat kviečiame peržiūrėti informacinį video apie minėtą įrankį adresu https://youtu.be/AKfpNH00GwI

Naujienlaiškis

Our newsletter informs you about news of our project. By clicking the Submit button, you confirm that you have read the privacy policy.